Rozdíl mezi XFP, SFP a SFP +

Klíčové rozdíly: SFP, SFP + a XFP, všechny se vztahují k typu vysílače, který je zapojen do speciálního portu na přepínači nebo na některém síťovém zařízení. Tyto vysílače jsou používány v oblasti telekomunikace a datové komunikace. XFP představuje 10 gigabitový malý tvarový modul. Obvykle pracují při optických vlnových délkách (barvách) 850nm, 1310nm nebo 1550nm. XFP splňuje dohodu nazvanou dohoda XFP MSA. Specifikace protokolu SFP jsou založeny na IEEE802.3, SFF-8472. Moduly SFP + jsou menší než XFP. SFP + vláknové optické přijímače vyhovují protokolu založenému na IEEE 802.3ae, SFF-8431 a SFF-8432.

XFP (10 Gigabitový malý tvarový modul Pluggable) je standardem pro vysílače. Tento typ vysílače není závislý na protokolu. Obecně pracuje při optických vlnových délkách odpovídajících 850nm, 1310nm nebo 1550nm. Moduly patřící do XFP jsou hot swapable, což znamená, že funkce výměny komponent počítačového systému může být provedena bez vypnutí systému. Specifikace protokolu XPF byla vyvinuta skupinou XFP Multi Source Agreement Group.

"SFP" znamená "Pluginable Small Form Factor". Nejčastěji se používá pro Fast Ethernet aplikací Gigabit Ethernet. Jsou schopné podporovat rychlosti až 4, 25 Gb / s. Rozhraní základní desky síťového zařízení (pro přepínač, směrovač, konvertor médií nebo podobné zařízení) k optickému nebo měděnému síťovému kabelu. Je určena dohodou SFP vysílače s více zdroji.

SFP + lze označit jako rozšíření standardu SFP. Má schopnost podporovat rychlosti 10 Gb / s nebo vyšší než vlákno. Řada produktů SFP + zahrnuje klece, konektory a měděné kabelové sestavy. Je také podobný výkonovým požadavkům SFF-8431 a také podporuje aplikace 8G Fibre Channel a 10G Ethernet. SPF + přichází s různými výhodami. Jedná se o kompaktnější balíček faktorů než ve srovnání s XFP. Náklady na SFP + jsou také nižší než náklady na XFP.

Srovnání mezi XFP, SFP a SFP +:

XFP

SFP

SFP +

Stojany pro

10 Gigabitový malý tvarový konektor

Malý tvarový faktor Plugable

Malý tvarový faktor Plugable plus (standardní formulář)

Rychlost přenosu dat

10 G

155M / 622M /

1, 25G /

2.5G / 3G /

4.25G

6G / 8.5G / 10G

Podmínky

Dvojité vlákno

Jednoduché vlákno / WDM

CWDM

DWDM

Dvojité vlákno

Jednoduché vlákno / WDM

CWDM

DWDM

Dvojité vlákno

Jednoduché vlákno / WDM

CWDM

DWDM

Vzdálenost

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60 km / 80 km /

120 km

300m / 2km /

10km / 15km /

20km / 40km /

60 km / 80 km /

100 km / 120 km /

150 km

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60km / 80km

Vlnové délky

850nm / 1310nm / 1550nm

1270nm / 1330nm

1270nm-1610nm

ITU17 ~ ITU61

850nm / 1310nm / 1550nm

1310nm / 1490nm / 1550nm

1270nm-1610nm

ITU17 ~ ITU61

220m / 300m /

2km / 10km /

20km / 40km /

60 km / 80 km /

120 km

(Tabulka byla převzata z sopto.com)

Doporučená

Související Články

  • populární srovnání: Rozdíl mezi telefony Nokia Lumia 1020 a iPhone 5

    Rozdíl mezi telefony Nokia Lumia 1020 a iPhone 5

    Hlavní rozdíl: Lumia 1020 je nejnovějším vlajkovým telefonem společnosti Nokia. Je vybaven 41 MP fotoaparátem a běží na Windows Mobile 8. iPhone 5 byl vlajkovou lodí telefonu Apple a předchůdce iPhone 5S. Původně přichází s Apple iOS 6, který bude nyní možné upgradovat na 7. Dne 23. července 2013 oznámil
  • populární srovnání: Rozdíl mezi agarem a želatinou

    Rozdíl mezi agarem a želatinou

    Hlavní rozdíl : Agar a želatina, oba jsou základní ingredience používané při přípravě dezertů. Hlavní rozdíl mezi agarem a želatinou je založen na zdroji, ze kterého jsou odvozeny. Agar a želatina se velmi často používají jako gelující činidla v polévkách a dezertech. Často se používají zaměnitelně. Tento článek rozlišuje mezi dvěm
  • populární srovnání: Rozdíl mezi trhem NSE a BSE

    Rozdíl mezi trhem NSE a BSE

    Klíčový rozdíl: BSE (Bombay Stock Exchange) je nejstarší burza cenných papírů v Indii. NSE (národní burza cenných papírů) je největší burzou v Indii, měřená denním obratem a počtem obchodů. BSE a NSE jsou burzy, oba mohou být označovány jako organizované tržiště, mohou být společností nebo vzájemnou organizací; členové organizace se shromažďují na burze cenných papírů obchodních společností nebo jiných cenných papírů. To lze provést také online. Umístěna na Dalal St
  • populární srovnání: Rozdíl mezi Bajaj Pulsar 150cc DTSI a Bajaj Pulsar 180cc DTSI

    Rozdíl mezi Bajaj Pulsar 150cc DTSI a Bajaj Pulsar 180cc DTSI

    Klíčový rozdíl: Bajaj Pulsar 150cc a 180cc DTS-i jsou oba modely motocyklů od firmy pojmenované jako Bajaj Auto. Obě varianty se liší v různých specifikacích, jako je maximální výkon, maximální točivý moment, typy pneumatik (typy trubek nebo bezdušové), rozměry atd. Bajaj Pulsar 150cc lze považovat za střední výkonnostní kolo, zatímco Bajaj Pulsar 180cc lze považovat za nízkou kapacitní sportovní kolo. Bajaj Group je jedním z přední
  • populární srovnání: Rozdíl mezi světskými a náboženskými

    Rozdíl mezi světskými a náboženskými

    Klíčový rozdíl: světské prostředky, které se netýkají nebo souvisejí s náboženstvím. Náboženské prostředky související s náboženstvím nebo s ním související. Náboženství je organizovaná sbírka víry, kulturních systémů a světových názorů, které spojují lidstvo s pořádkem existence. Náboženství se používá pro lidi, kteří js
  • populární srovnání: Rozdíl mezi HDTV a plazmou

    Rozdíl mezi HDTV a plazmou

    Klíčový rozdíl: Plazma je typ plochého panelového displeje, který se skládá ze vzácných plynů vyplněných mezi dvěma skleněnými panely a je elektricky nabitý, aby vytvořil světlo a vytvořil obraz. (High Definition) HDTV je vysílací formát, který má vyšší rozlišení než standardní a analogové signály. Plasmy jsou typ plochého panelové
  • populární srovnání: Rozdíl mezi Loutky a Muppet

    Rozdíl mezi Loutky a Muppet

    Klíčový rozdíl: Loutka je pohyblivý neživý objekt nebo postavy, které se podobají osobě nebo zvířeti. Loutky se používají v loutkářství a jsou řízeny loutkářem. Muppety jsou také druhy loutek. Nicméně, oni jsou specificky spojeni s loutkovými postavami vytvořenými Jimem Hensonem v roce 1955. Loutka je pohyblivý neživý
  • populární srovnání: Rozdíl mezi vízem a pracovním povolením

    Rozdíl mezi vízem a pracovním povolením

    Klíčový rozdíl: VISA znamená Návštěvník má v úmyslu zůstat v zahraničí a je dokladem, který dává osobě právo vstoupit nebo opustit území, pro které byla vydána. Povolení k práci je na druhou stranu obecným pojmem pro jakékoli zákonné oprávnění, které umožňuje osobě vykonávat zaměstnání. Při každém navštívení nebo přesunu do
  • populární srovnání: Rozdíl mezi Kerberos v4 a Kerberos v5

    Rozdíl mezi Kerberos v4 a Kerberos v5

    Hlavní rozdíl: Kerberos verze 4 a verze 5 jsou aktualizace softwaru Kerberos. Kerberos v4 je předchůdcem Kerberos v5. Kerberos je webový software používaný k poskytování ověřování totožnosti uživatelů a požadavků uživatelů. Internet může být velmi nejisté místo. Často se jedná o výměnu některých citlivých informací týkajících se uživatelů, jako jsou uživatelská jména, hesla, finanční údaje atd. Takové informace, které byly poté vyměněny,

Redakce Choice

Rozdíl mezi nákupem a prodejem

Klíčový rozdíl: nákup a prodej jsou dva pojmy, které se často používají relativně. Nákup je nabývání předmětu výměnou peněz, zatímco prodej je získání peněz výměnou za vzdání se všech nároků na vlastnictví z předmětu. Nákup a prodej jsou dva termíny, které se často používají relativně; kdykoli se někdy mluví o koupi, hovoří se o prodeji. Nákup a prodej jsou dvě strany stejné mince;